Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Galeri YÜKSELLER Bugün  Ünlü markaların bayiliğini yapmakta ve 5. 000’den fazla ürün çeşidi ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Ayrıca inşaat sektöründe de yaptığı projelerle kendisini kanıtlamıştır

İlk olarak, elektrik malzemesi satışı ve elektrik taahhüt işleri ile 1978 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Daha sonra 1987 yılında mobilya ve beyaz eşya sektörüne girmiştir.

İlkemiz 31 yıldan beri koşulsuz ve sınırsız müşteri memnuniyetidir. Bundan hareketle, müşterilerimizle, satışta bitmeyen bir dostluğun adımları atılmakta ve yıllar süren bir dostluk zinciri kurulmaktadır.

Galeri YÜKSELER, beyaz eşyada buzdolabından, televizyona, müzik setinden, küçük ev aletlerine, mobilyadan, kombiye, klimadan kişisel bakım ürünlerine, oturma gruplarından, kanepeye, yatak odasından, yemek odasına kadar çok çeşitlilik gösteren bir ürün yelpazesini sizlerin hizmetine sunmaktır.

Değişen piyasa şartlarına rağmen, konumunu dahada güçlendirmiş ve ileriye dönük atılımları yapmıştır. Şu anda 20 çalışanı ve 3 şubesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Bizler daima sizlere daha iyi hizmet vermenin ve daha kaliteli ürünler sunmanın gayreti içinde olacağız.

Bünyemizde barındırdığımız markalar:

galeri YÜKSELLER LTD. ŞTİ. , ZİLA A.Ş. , YÜKSELLER İNŞAAT PROJE , BELLONA , BEKO , ARÇELİK


Copyrights © 2019 & Tüm hakları sakldır galeri yükseller ltd. şti..